Dve tekmi – ena točka

4, Apr, 2017

V prvih dveh pomladanskih tekmah, smo igrali z ekipama, ki sta na lestvici uvrščeni pred nami. Še več, v prvi tekmi smo igrali proti vodilni Iliriji, ki v prvenstvu še ne pozna poraza. Odigrali smo dobro tekmo, žal smo gol prejeli tik pred koncem prvega polčasa. Imeli smo tudi nekaj pol-priložnosti. V drugem polčasu nam je padla koncentracija oz. želeli smo izenačiti, pri tem pa pozabili na obrambne naloge. Drugi gol smo prejeli iz našega kota, po protinapadu nasprotnika.
V drugi tekmi, proti MNC Vrhnika, smo izgubili dve točki. Igrali smo 1:1, gol za izenačenje je dosegel Kustec, po lepi akciji celotne ekipe. Žal, pa je bilo za boljši rezultat, preveč tehničnih napak in napačnih podaj.
Že v četrtek pa nas čaka še en močan nasprotnik. Na Dobrovo prihaja NK Slovan, ki je na visokem tretjem mestu.