Odmevna podelitev bronaste plakete za 10 let uspešnega delovanja ŠD Dren

28, Apr, 2014

Odlični uspehi ŠD Dren so odmevali tudi na 42. redni skupščini MNZ Ljubljana, v četrtek 24. aprila 2014. Naše društvo je dobilo častitljivo bronasto plaketo za 10. let uspešnega delovanja. Priznanje je po pooblastilu s ponosom prevzela Mateja Tomažič. To visoko priznanje nas sedaj še bolj zavezuje k odličnosti, zato bomo še naprej družno opravljali dobro delo v dobro vseh, predvsem pa otrok, saj se zavedamo vpliva ter odgovornosti za nadaljnje rodove, ki prihajajo. Bronasta plaketa je za naše društvo ter vse prijatelje dobre volje, starše, simpatizerje, pokazatelj, da je pot, ki smo jo ubrali pred desetimi leti in jo zadnja leta še uspešneje tlakujemo, prava pot. Na tem mestu sledi zahvala vsem, ki ste kadarkoli nesebično in z veliko mero dobre volje ter poguma pomagali društvu na tej poti.

Več fotografij si lahko ogledate: MNZL