Poraz, ki je previsok

19, Apr, 2017

V tekmi z NK Radomlje, ki je bila v soboto, 15. aprila, smo doživeli poraz s kar 6:0. Poraz je bil zaslužen, saj v naši ekipi ni bilo pravega žara. Domači so si po slabem začetku pomladanskega dela, tokrat bolj želeli zmage. Že v prvem polčasu so zadeli trikrat. Res pa je, da kar iz treh pol protinapadov, tik pred drugim in tretjim zadetkom, pa je imela naša ekipa obakrat, po lepi kombinaciji, priložnost za zadetek, saj sta bila Juš in Oskar sama pred domačim vratarjem. V drugem polčasu pa enakovredna igra do 15 minut pred koncem, ko so domači prevzeli pobudo in dosegli še tri zadetke.
Kljub porazu, smo se v tej tekmi lahko veliko naučili, obenem pa pokazali nekaj zelo lepih potez, žal pa je na koncu teh, manjkala zbranost.
Že v soboto pa je nova tekma, nova priložnost za novo dokazovanje. Tekma bo na lepem igrišču NK Dobrova, nasprotnik pa ekipa NK Litija, ki se v tej sezoni bori za obstanek v Prvi ligi MNZLj.

FOTO