Priprave “Umag 2017” INFO

5, Mar, 2017

Nekaj zadnjih informacij in napotkov v zvezi s pripravami.
Naj ponovimo še enkrat: šole so o odsotnosti obveščene, vendar morate za opravičilo poskrbeti starši sami.
Zbor udeležencev v četrtek, 9. marca 2017 ob 7. uri na Drenovem Griču, pri nogometnem igrišču.
Ne pozabite na osebno izkaznico ali potni list ter veljavno zdravstveno zavarovanje za tujino.
Osebni dokument naj otroci ob prihodu izročijo trenerju, hkrati pa naj imajo pripravljeno tudi zdravstveno kartico.
Otroci naj na zbor pridejo v  klubski opremi za trening, kopačke naj imajo spakirane posebej ali pa na vrhu potovalke.
Želimo, da ves čas priprav (treningi in tekme) otroci nosijo klubsko opremo, zato prosimo starše, da otrokom pripravite vso klubsko opremo, ki jo imate na razpolago.
Za dopoldansko malico v četrtek bo poskrbljeno.
Na pripravah bomo trenirali dvakrat dnevno, z izjemo zadnjega dneva. Vse selekcije imajo predvidene tudi pripravljalne tekme.
Predviden povratek  avtobusa bo v nedeljo, 12. marca 2017 ob 16.30 uri, na isto lokacijo kot odhod.
Prosimo, obvestite trenerja o morebitnih zdravstvenih težavah otroka, alergijah ali jemanju zdravil.
Enako velja za obvestilo o neplavalcih.
Pred seznamom za pakiranje še nekaj nasvetov.
Trening majice in hlače (tudi kakšne kratke) brez številk – vse je potrebno nujno podpisat oz. označit!
Vsak naj ima s seboj označen bidon ali plastenko, ki jih bomo pri obrokih sproti polnili.
Zdravstveno zavarovanje mora biti urejeno za v tujino oz. za Evropsko unijo. Vsak otrok naj ima s seboj  veljavno zdravstveno kartico in veljaven osebni dokument, naj otrok ve, v katerem stranskem žepu torbe je to spravljeno.
Za nočni sprehod pa lahko pripravite naglavno lučko ali baterijo.
Seznam za pomoč pri pakiranju:
– pižama
– natikači/kroksi
– velika kopalna brisača
– pribor za osebno higieno (zobna krtačka, pasta, milo, šampon, itd.)
– spodnje perilo
– kopalke (če imate lahko tudi kapa in očala) za bazen
– nekaj parov nogavic, vsaj 4 pare »štucn«
– ščitniki, kopačke, tekaški športni copati, obutev  za prosti čas
– kratke hlače (klubske svetlo modre) za trening
– kratke majice (sive) za trening
– majica z dolgimi rokavi ali »podmajica« (lahko tudi »podhlače«)
– pulover/jopa, dolge hlače
– zgornji del trenirke
– spodnji del trenirke
– anorak, vetrovka, lahko pelerina ali dežnik
– kapa
– vrečka za umazano perilo
– zdravstvena kartica, evropska kartica zdravstvenega zavarovanja, osebni dokument – OBVEZNO!
Denarja otroci s seboj ne potrebujejo.
Vremenska napoved je (zaenkrat) odlična, vsi že komaj čakamo četrtek. 🙂