Srečko Katanec obiskal nogometni igralni dan na “Drenu”

9, May, 2014

V četrtek, 8. maja 2014 se je na lepo urejenem igrišču na Drenovem Griču za nogometnimi žogami podilo več kot 120 otrok. Veliko jih sicer redno trenira nogomet v okviru nogometne sekcije Športnega društva Dren, veliko pa je bilo tudi njihovih vrstnikov, ki so se prišli zabavat in spoznavat, kako poteka trening nogometa v Športnem parku na Drenovem Griču. Za prijetno presenečenje je poskrbel selektor slovenske nogometne reprezentance g. Srečko Katanec, ki je kot poseben gost obiskal otroke in trenerje ter si ogledal potek treningov. Za otroke, ki sicer obiskujejo prvo triado v vrhniških osnovnih šolah, je bilo to veliko presenečenje, saj si je g. Katanec, ki je ponovno dokazal svojo karizmo, vzel čas tako za pogovor, kot skupinsko ali posamezno fotografiranje. Ob obisku je izrazil zadovoljstvo ob tem, kako klub uspeva ob dobrem delu in sodelovanju vseh posameznih članov, ki vsak na svoj način primaknejo kamenček v mozaik, ki postaja vedno večji. Ob jasni viziji vodstva in celotne trenerske ekipe, ki sledi načelu, da so uspehi možni le ob skupnem sodelovanju in združevanju moči ter kakovostnemu delu z mladimi, je obisk selektorja veliko priznanje in predvsem vzpodbuda za naprej. Da pa so bile sodniške odločitve na medsebojnih tekmah mladih nogometašev pravilne, je preveril tudi svetovno priznani sodnik g. Primož Arhar.
Igralni dnevi na Drenovem Griču so sicer že tradicija, ob ugodnem vremenu in zaradi velikega zanimanja, bodo do konca šolskega leta potekali vsak petek, od 23. maja dalje in sicer med 17.00 in 18.30 uro, presenečenja v obliki znanih slovenskih nogometašev še sledijo. Lepo vabljeni v čim večjem številu, z veseljem pa sprejmemo nove člane in mlade nogometne navdušence. Kdo ve, morda kdo izmed nadobudnih nogometašev nekega dne obleče celo dres slovenske reprezentance?