Tri tekme, tri zmage

14, May, 2017

Kot že omenjeno v najavi tekem selekcije U15, je ekipa v tednu dni odigrala tri tekme. Izkupiček je devet točk in gol razlika 17:4. Nasprotniki pa so bili Mengeš, Zagorje in Dob. Če smo bili v prvih dveh tekmah favoriti, smo to vlogo z visokima zmagama potrdili. Po dveh visokih zmagah je bil v soboto, 13. maja, na sporedu najtežji nasprotnik – ekipa NK Roltek Dob. Naša ekipa je odigrala taktično zelo dobro, igralci so izpolnili zahteve trenerja in naloge iz treninga prenesli v tekmo. V prvem polčasu si gostje niso priigrali niti priložnosti, naša ekipa pa je imela dve pol-priložnosti. V tem delu smo bili malo prehitri pri zadnji podaji. V drugem polčasu je bila slika do izključitve našega igralca podobna. Kmalu po izključitvi pa je lepo podajo Zdešarja, v vodstvo spremenil Gruden O. Gostje so nato pritisnili, naša ekipa z igralcem manj, pa je uspešno branila in ubranila to prednost. Igralci so si zaslužili zmago z lepo, ekipno in borbeno igro. Na koncu je ekipa prejela zaslužen aplavz navijačev.

FOTO