Vabimo vse zdrave po srcu in športno zagnane, da se nam pridružijo v Športnem parku Dren, kjer se boste lahko pomerili v različnih  športnih panogah ali pa samo v kvalitetnem preživljanju prostega časa.
Športni park Dren je lahko dostopen po stari Tržaški cesti iz smeri Ljubljane. Nahaja se v jedru naselja Drenov Grič – Lesno Brdo, za trgovino Mercator ob nekdanji železniški trasi Ljubljana – Vrhnika.
Vse športne površine in objekti v parku so redno vzdrževani in pripravljeni za najrazličnejše športne aktivnosti. V sklopu parka se nahajajo naslednje športne površine:

• travnato nogometno igrišče
  • tenis igrišče
  • asfaltno košarkaško igrišče
  • asfaltno rokometno igrišče
  • asfaltno nogometno igrišče za mali nogomet
  • ab stena za igre z žogo / tenis
  • otroško igrišče z igrali
  • asfaltirano balinišče
  • lesen pomožni objekt – lopa za spravilo rekvizitov in orodja

OBJEKT Z GARDEROBNIMI IN KLUBSKIMI PROSTORI / V FAZI IZGRADNJE
v sklopu katerega bodo v letu 2014 na voljo štiri moderne garderobe z umivalnicami, zunanje sanitarije in letna kuhinja z nadstrešnico, kjer bo mogoče organizirati piknike in razna praznovanja – dnevne športne dogodke za zaključene skupine.

OBSTOJEČI OBJEKT S KLUBSKIM BAROM “DREN”
prijeten gostinski lokal / bar, ki nudi malo igralnico (ročni nogomet, biljard, pikado).

Delovni čas:
PON – ČET 06.00 – 23.00